شرایط بازگشت محصول در مداکت

تنها هدف مداکت رضایت کامل شما و دسترسی آسان به تجهیزات پزشکی می باشد. بدین منظور امکان برگشت سریع محصول و عودت وجه پرداختی امتیازی است که برای کاربران سایت درنظرگرفته شده است. امکان بازگشت کالاهای مجاز تا 3 روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان مداکت تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط بازگشت کالای مورد نظر شما را به طور کامل برایتان توضیح خواهند داد. اطلاعات شما را ثبت کرده و فرآیند بازگشت کالا آغاز می شود. مشتریان عزیز شهرستان کالای مورد نظر را به همراه فاکتور از طریق پست به آدرس انبار مداکت برگشت خواهند داد. فقط برای شهر تهران امکان جمع آوری کالای بازگشتی در محدوده زمانی مجاز برای کالای مجاز توسط سرویس حمل مداکت وجود دارد. بدین منظور نیز از جانب تیم پشتیبانی امور مشتریان با شما هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

شرایط بازگشت محصولات دیجیتال و الکترونیکی

لطفا جهت جلوگیری از هرگونه سو تفاهم احتمالی هنگام تحویل کالا حتما موارد زیر را رعایت فرمایید: هنگام تحویل گرفتن قبل از بازکردن کالا اطلاعات درج شده روی بسته بندی را با دقت مطالعه نمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل رنگ ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا 24 ساعت به تیم خدمات مشتریان مداکت اطلاع تا مشکل در سامانه ثبت و هماهنگی های لازم جهت جهت ارسال کالا به انبار مداکت صورت بگیرد. چنانچه بعد از بازکردن بسته بندی کالا دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هرگونه معایب ظاهری از جمله شکستگی خراشیدگی و …. باشد خریدار موظف است ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل کالا مراتب را به تیم خدمات مشتریان مداکت از طریق تماس تلفنی و یا سامانه تیکت سایت اطلاع رسانی نماید. پس از اطلاع مشتری و پیگیری تیم خدمات مشتریان و در صورت تائید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا شما می توانید کالا را طبق شرایط ذکرشده در فرآیند بازگشت کالا بازگردانید.

در صورتیکه خرابی ذاتی باشد کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می گردد و یا در صورت ناموجود بودن مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

خواهشمدیم توجه فرمائید پس از زمان 7 روز مداکت هیچ گونه مسولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد. در مورد کالای دیجیتال و الکترونیک و محصولات یکبار مصرف پزشکی اگر کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش شما باشد به هیچ عنوان پس گرفته نخواهد شد.

در صورتیکه در روند بررسی سفارش شما مشخص شود هرگونه ایرادی از جانب تیم مداکت صورت گرفته باشد مداکت هزینه بازگشت محصول را تقبل خواهد نمود.

بسته به سفارش شما آماده سازی سفارشات برای مشتریان در شهر تهران 1 الی 2 روز کاری تا زمان رسیدن محصول به دستتان طول خواهد کشید و برای سایر شهرستان ها بسته به حجم سفارش و فاصله مکانی مشتری 3 الی 4 روز کاری طول خواهد کشید.

هزینه ارسال محصول مبتنی بر روش ارسال محصول , حجم وزنی سفارش در صفحه ثبت سفارش به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

وابسته به نیاز شما بسته بندی کل سفارش به صورت کلی و یا جزئی وجود دارد

در صورتیکه قبل از ارسال محصول با تیم مشتریان تماس داشته باشید می توانید آدرس ارسال سفارشتان را تغییر در غیر اینصورت سفارش شما به آدرس ثبت شده به هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد.

این قبیل کالاها به صورت موجود در انبار مداکت موجود بوده به گونه ای که امکان ارسال آن در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما فراهم باشد.

بله امکان انتخاب نوع ارسال بنا به نیاز شما در صفحه ثبت سفارش امکان پذیر می باشد.

رویه های ارسال سفارشات

  • ارسال از طریق باربری
  • تحویل محلی محصول در محل انبار (مخصوص شهر تهران)
  • ارسال توسط پیک مداکت
  • ارسال توسط پست جمهوری اسلامی ایران